您的位置: 试管代生 > 医院分享 > >

乌克兰Victoria诊所

来源:未知   作者:不详   发布时间:2023-08-31 09:22   点击:970次
摘要:Клініка генетики репродукції «Вікторія» розпочала свою роботу в 2007 році. Сьогодні ми є одним з провідних центрів експертного рівня

Клініка генетики репродукції «Вікторія» розпочала свою роботу в 2007 році. Сьогодні ми є одним з провідних центрів експертного рівня з питань безпліддя в Україні і маємо стабільно високі показники ефективності роботи. Майже кожна друга родина, яка проходить лікування у «Вікторії», відчула щастя батьківства завдяки зусиллям команди наших спеціалістів. За цей час у нас народилося понад 2700 малюків з допомогою допоміжних репродуктивних технологій.

Це говорить про те, що наші методи діагностики та препарати – сучасні та ефективні, а професіоналізм – вартий поваги. А ще – що найближчим часом з такою ж вірогідністю щасливими батьками можете стати і ви.

Наша місія

Ми живемо і працюємо в ім’я народження майбутнього здорового покоління, бажаних і довгоочікуваних дітей, які стануть золотим фондом нашого суспільства в близькому майбутньому. Тому всі наші знання, досвід і можливості ми підкорили одній єдиній меті – дати початок новому життю.

Нам довіряють

З надією стати батьками до клініки «Вікторія» звертаються пацієнти з різних країн: США, західної Європи, Ізраїлю, близького зарубіжжя. Вирішальну роль при цьому відіграють високий рівень технологій ЕКЗ, досвідчені лікарі, відповідний сервіс і високі результати у лікуванні безпліддя у нашій клініці

Ми є експертами з питань:

Лікування важких та поєднаних форм безпліддя

Допомоги пацієнтам після невдалих спроб ЕКЗ

Досягнення вагітності у жінок після 37 років

Преімплантаційної генетичної діагностики (PGD)

Профілактики спадкових патологій у новонароджених

Діагностики та лікування звичного невиношування вагітності

Лікування розладів сечостатевих та репродуктивних сфер у чоловіків

Медичного супроводу вагітності

Питаннях програм донації та сурогатного материнства

Клініко-діагностичних та цитогенетичних досліджень

Ми успішні, бо:

Команда професіоналів з досвідом і науковим потенціалом провідних українських та зарубіжних репродуктивних шкіл.

Дотримуємося стандартів ВООЗ, ESHRE і ASRM, використовуємо найсучасніші технології.

Активно співпрацюємо з іноземними науковцями.

Застосовуємо найсучасніші методики, обладнання та препарати – кращі у своєму класі.

Власна сучасна клініко-діагностична та цитогенетична лабораторія дозволяє забезпечити повне обстеження пацієнтів при діагностиці та лікуванні безпліддя, а також при спостереженні вагітних.

Приділяємо велику увагу до дотримання конфіденційності і захисту персональних даних.

Маємо широку мережу лікарів-партнерів, що дає можливість пацієнтам проходити обстеження і окремі етапи підготовки до програм ЕКЗ, а також спостереження вагітності за місцем проживання. Так ми турбуємося про психоемоційний комфорт та зменшуємо фінансове навантаження на родину.

Наукові розробки

Особливим приводом для гордості клініки є власні запатентовані винаходи, які дозволяють допомагати в найскладніших випадках безпліддя, винаходи, визнані світом репродуктології.

Спеціалісти ембріологічного відділення клініки постійно займаються науково-практичною діяльністю в сфері сучасних репродуктивних технологій.

标签:

最新文章
推荐文章